Konference Lattelecom Open City

2018. gada 22. martā Rīgā, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6 projekts Viedās pilsētas klasteris sadarbībā ar izdevniecību Dienas Bizness organizē konferenci – Lattelecom Open City.

Mūsdienu tehnoloģijas un inovācijas palīdz radīt labākus dzīves apstākļus iedzīvotājiem un veicina jaunas biznesa un pilsētvides attīstības iespējas. Par viedu pilsētu mūsdienās ir uzskatāma pilsēta, kuras iedzīvotāji, pašvaldība un uzņēmumi ir gatavi visiem nākotnes ekonomiskajiem, tehnoloģiskajiem, klimata pārmaiņu un citiem izaicinājumiem.

Tomēr viedās pilsētas veido ne tikai infrastruktūra un tehnoloģijas, tie ir arī iedzīvotāji un sociālās inovācijas. Viedpilsētas veicina arī jaunas partnerības formas, kurā iesaistās dažādas puses, apvienojot resursus un pieredzi jaunu risinājumu veidošanā. Informācijas, resursu un tehnoloģiju pieejamība, kā arī savstarpējā sadarbība ir tie priekšnosacījumi, kas ir būtiski, lai mēs varētu izvērtēt cik atvērti un gatavi esam nākamajam tehnoloģiju un pilsētattīstības izrāvienam.

Konferences programmu skatīt ŠEIT

Avots:

Rakstu kategorijas